Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Ilford: Motocykly, jízdní kola a postranní vozíky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Ilford: Motocykly, jízdní kola a postranní vozíky

  • Zveřejněno
    05/10/2018
  • Lhůta
    07/11/2018
  • Otevírání nabídek
    07/11/2018
  • Udělení zakázky
    20/05/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
London Borough of Redbridge
Místo plnění
NUTS code: UKI53 Redbridge and Waltham Forest
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKI53 Redbridge and Waltham Forest
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50111000 Řízení vozového parku, opravy a údržba
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 GBP
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
4
Číslo nabídky
DN368609
Popis

The contract is for the provision of a Workplace Travel scheme and comprises of three (3) separate ‘Lots’ or contracts, as detailed below:
— Lot 1 Car Club Scheme: provision of a fully managed car club service for both corporate (staff) and residents,
— Lot 2 Bike Club Scheme: provision of a fully managed electric bike club scheme for corporate (staff),
— Lot 3 Electric Vehicle Charging Points: supply, installation, maintenance and operation of on-street, electric vehicle charging point infrastructure; and

Metoda podání
Elektronicky:
www.londontenders.org
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/11/2018 16:00
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.