Publications Office of the EU
Španělsko-Calafell: Stoly, skříně, psací stoly a knihovny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Calafell: Stoly, skříně, psací stoly a knihovny

  • Zveřejněno
    29/05/2018
  • Lhůta
    27/06/2018
  • Otevírání nabídek
    05/07/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ayuntamiento de Calafell
Místo plnění
NUTS code: ES514 Tarragona
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES514 Tarragona
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39120000 Stoly, skříně, psací stoly a knihovny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
389,932.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
17/18-CNT
Popis

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Ayuntamiento de Calafell
Národní registrační číslo: P4303700A
Poštovní adresa: Avenida Catalunya, 1
Obec: Calafell
Kód NUTS: ES514
PSČ: 43820
Země: ESP
Kontaktní osoba: Miriam Navarro
Hlavní adresa: http://contractaciopublica.gencat.cat
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/07/2018 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
389,932.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.