Publications Office of the EU
Slovinsko-Ljubljana: Simulátory boje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovinsko-Ljubljana: Simulátory boje

  • Zveřejněno
    23/09/2017
  • Lhůta
    04/12/2017
  • Udělení zakázky
    16/05/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ministrstvo za obrambo Ljubljana
Místo plnění
NUTS code: SI Slovenija
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
35740000 Simulátory boje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
747,686.00 EUR
Číslo nabídky
MORS 190/2017-ON-PSPs
Popis

Nakup in dobava taktičnega JTAC simulatorja ter izvajanje začetne podpore.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
747,686.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: QuantaDyn Corporation
Poštovní adresa: 20145 Ashbrook Place, Suite 110
Obec: Ashburn
PSČ: VA 20147
Země: USA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.