Publications Office of the EU
Nizozemsko-Schiphol: Údržba umělého a přirozeného osvětlení budov - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Schiphol: Údržba umělého a přirozeného osvětlení budov

  • Zveřejněno
    08/04/2022
  • Lhůta
    20/05/2022
  • Udělení zakázky
    15/07/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
GEM A4 zone west C.V.
Místo plnění
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71318100 Údržba umělého a přirozeného osvětlení budov
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
927,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: GEM A4 zone west C.V.
Národní registrační číslo: 21664410
Poštovní adresa: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Obec: SCHIPHOL
Kód NUTS: NL
PSČ: 1118CZ
Země: NLD
Kontaktní osoba: Martin de Koning
Hlavní adresa: http://www.schipholtradepark.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
927,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Heijmans Infra B.V.
Poštovní adresa: Graafsebaan 67
Obec: ROSMALEN
PSČ: 5248JT
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.