Publications Office of the EU
Španělsko-Móstoles: Opravy a údržba technických stavebních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Móstoles: Opravy a údržba technických stavebních zařízení

  • Zveřejněno
    17/06/2022
  • Lhůta
    14/07/2022
  • Otevírání nabídek
    22/07/2022
  • Udělení zakázky
    31/10/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,312,822.50 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
807,017.05 EUR
Číslo nabídky
2022081SERA
Popis

Servicio de mantenimiento preventivo, conductivo, técnico legal y correctivo de las instalaciones de Climatización y ACS de todos los edificios de la Universidad Rey Juan Carlos.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Národní registrační číslo: Q2803011B
Poštovní adresa: Calle Tulipán, s/n
Obec: Móstoles
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28933
Země: ESP
Kontaktní osoba: Rectorado de la Universidad Rey Juan Carlos
Hlavní adresa: http://www.urjc.es/perfil-del-contratante
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/07/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,312,822.50 EUR
Konečná hodnota zakázky
807,017.05 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: UTE MANTENIMIENTO CLIMA
Poštovní adresa:
Obec: Valencia
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.