Publications Office of the EU
Německo-Kornwestheim: Globální navigační a polohovací systémy (GPS nebo ekvivalent) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Kornwestheim: Globální navigační a polohovací systémy (GPS nebo ekvivalent)

  • Zveřejněno
    25/05/2021
  • Lhůta
    22/06/2021
  • Otevírání nabídek
    22/06/2021
  • Udělení zakázky
    26/10/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Land Baden-Württemberg vertreten durch das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg
Místo plnění
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38112100 Globální navigační a polohovací systémy (GPS nebo ekvivalent)
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
733,950.00 EUR
Číslo nabídky
LZBW-2021-02-019
Popis

Rahmenvereinbarung für die Beschaffung von Submeter GPS-Geräten für das Landesamt für Geoinformation und Landentwicklung Baden-Württemberg

Metoda podání
Elektronicky:
https://ausschreibungen.landbw.de/Satellite/notice/CXUEYYDYY97
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/06/2021 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
733,950.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: GEOsat GmbH
Poštovní adresa: Löhberg 78
Obec: Mülheim an der Ruhr
PSČ: 45468
Země: DEU

Úřední název: GEOMATIK e.K. Dipl. Ing. (FH) H. Spahl
Poštovní adresa: Ludwig-Thoma- Str. 18
Obec: Engelsberg
PSČ: 84549
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.