Publications Office of the EU
Německo-Münster: Balíky programů a informační systémy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Münster: Balíky programů a informační systémy

  • Zveřejněno
    02/04/2021
  • Lhůta
    05/05/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadtwerke Münster GmbH
Místo plnění
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
48000000 Balíky programů a informační systémy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
KG-EI/362_20210331
Popis

Schaffung einer MaaS-Plattform (Mobility as a Service-Plattform), die es einem registrierten Kunden ermöglicht, über einen zentralen Punkt (App) eine intermodale Route seinem Reiseziel entsprechend zu ermitteln, entlang dieser geführt zu werden und die genutzten Mobilitätsprodukte in einem Gesamtpreis über die App zu bezahlen.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYRJ9UQK
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.