Publications Office of the EU
Chorvatsko-Zadar: Elektrická vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorvatsko-Zadar: Elektrická vozidla

  • Zveřejněno
    08/04/2022
  • Lhůta
    28/04/2022
  • Otevírání nabídek
    28/04/2022
  • Udělení zakázky
    24/06/2022
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zračna luka Zadar d.o.o.
Místo plnění
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR033 Zadarska županija
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34144900 Elektrická vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,500,000.00 HRK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
474,523.58 EUR
Číslo nabídky
6/22 V.V.
Popis

Autobus za prijevoz putnika na električni pogon

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/04/2022 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,500,000.00 HRK
Konečná hodnota zakázky
474,523.58 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: MALLAGHAN ENGINEERING LIMITED
Poštovní adresa: 69 Coalisland Road Dungannon County Tyrone N.Ireland
Obec: Dungannon
PSČ: BT71 6LA
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.