Publications Office of the EU
Španělsko-Valencie: Výroba informačního videa - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Valencie: Výroba informačního videa

  • Zveřejněno
    21/05/2021
  • Lhůta
    28/06/2021
  • Zrušeno
    03/09/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Autoridad Portuaria de Valencia
Místo plnění
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES523 Valencia / València
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92111260 Výroba informačního videa
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
260,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
EC20-C13-13570
Popis

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Metoda podání
Elektronicky:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
30/06/2021 09:30
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
260,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.