Publications Office of the EU
Finsko-Rovaniemi: Zařízení pro knihovny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finsko-Rovaniemi: Zařízení pro knihovny

  • Oznámení výsledků
    28/06/2014
  • Zveřejněno
    27/09/2014
  • Lhůta
    17/10/2014
  • Otevírání nabídek
    20/10/2014
  • Udělení zakázky
    03/11/2014
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Lapin ammattikorkeakoulu Oy
Místo plnění
NUTS code: FI1D7 Lappi
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39155100 Zařízení pro knihovny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
208,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
214,625.00 EUR
Číslo nabídky
04.2014.LUC.PeRo
Popis

Hankinta koskee RFID-ympäristön hankintaa LUC:n toimipisteisiin, jolla nopeutetaan ja helpotetaan erityisesti itsepalvelutuntien aikana tapahtuvaa lainausta, sekä mahdollistetaan entistä parempi luotettavuus varkaudenestossa. Järjestelmä mahdollistaa hälytys-/hävikkijärjestelmän, joiden avulla voidaan varmentaa luvatta viedyn (hävikin) määrä ja samalla tehostaa inventointia ja kokoelmanhallintaa.
LUC on Lapin ammattikorkeakoulu Oy:n ja Lapin yliopiston yhteinen sopimuspohjainen kirjasto. Hankintalain tarkoittamat hankintayksiköt ovat Lapin ammattikorkeakoulu Oy (Y-tunnus 2528792-5) ja Lapin yliopisto (Y-tunnus 0292800-5).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/10/2014 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
208,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
214,625.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Mikro-Väylä Oy
Poštovní adresa: Lohikoskentie 16
Obec: Jyväskylä
PSČ: 40320
Země: FIN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.