Publications Office of the EU
Plánovací služby pro renovaci obytné budovy Heinrich-von-Stephan-Straße 59 a – 61 b ve Stralsundu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Plánovací služby pro renovaci obytné budovy Heinrich-von-Stephan-Straße 59 a – 61 b ve Stralsundu

  • Zveřejněno
    18/04/2024
  • Lhůta
    28/05/2024
  • Otevírání nabídek
    28/05/2024
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stralsunder Wohnungsbaugesellschaft mbH (SWG)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE80L Vorpommern-Rügen
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71500000 Služby ve stavebnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
710,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Plánovaná opatření zahrnují přestavbu rodinného domu ze 42 na 37 bytových jednotek a instalaci 4 vnitřních výtahů po 6 zastávkách – kompletní vybavení budovy, včetně technických zařízení až po hlavní vedení, – vysekávání a rozšiřování balkonových dveří, – změny uspořádání, – výstavbu 4 vnitřních výtahových věží zdivem, – úpravu dveřních a okenních otvorů, – instalaci WDVS, – obnovu izolace v odkapávací podlaze, instalaci stropní izolace v suterénu, – renovaci balkonových parapetů, včetně vysekávání betonových podpěr, – pokládku cementového potěru, – renovaci HLS, elektrické a multimediální instalace, – instalaci podlahových sprch bez stropních otvorů, – obnovu všech okenních a dveřních prvků v souladu s EneV, – přepracování venkovních zařízení na straně ulice s rampami za účelem dosažení bezbariérového přístupu, – redesign venkovních zařízení na dvoře a vybavení pro jízdní kola,

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E89539848
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.subreport.de/E89539848
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/05/2024 10:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Honorarangebot Anlage 10a
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
710,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.