Publications Office of the EU
„Poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia” - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia”

  • Zveřejněno
    28/04/2026
  • Lhůta
    04/05/2026
  • Otevírání nabídek
    04/05/2026
  • Udělení zakázky
    08/07/2026
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Szpital Czerniakowski sp. z o.o.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33100000 Zdravotnické přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,694,176.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
11
Číslo nabídky
16/2026
Popis

Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.

Metoda podání
Elektronicky:
https://szpitalczerniakowski.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalczerniakowski/demand/274512/notice/public/details
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://szpitalczerniakowski.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalczerniakowski/demand/274512/notice/public/details
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/05/2026 10:15
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.