Publications Office of the EU
Francie-Annecy: Obchodní a podnikové poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Annecy: Obchodní a podnikové poradenství

  • Udělení zakázky
    02/09/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Département de la Haute-Savoie
Místo plnění
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79410000 Obchodní a podnikové poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
50,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
76,750.00 EUR
Číslo nabídky
14S0215
Popis

Prestations de conseil et d'assistance en matière de gestion de la dette, gestion budgétaire et d'élaboration d'un règlement financier actualisé

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
50,000.00
Konečná hodnota zakázky
76,750.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Michel Klopfer Cabinet
Poštovní adresa: 6 rue de Larminat
Obec: Paris
PSČ: 69421
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.