Publications Office of the EU
Polsko-Trzcianka: Služby v oblasti lesnictví - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Trzcianka: Služby v oblasti lesnictví

  • Zveřejněno
    19/10/2022
  • Lhůta
    15/11/2022
  • Otevírání nabídek
    15/11/2022
  • Udělení zakázky
    20/12/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Västra Götalandsregionen
Místo plnění
NUTS code: PL411 Pilski
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77200000 Služby v oblasti lesnictví
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
18,021,654.22 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
7,299,704.48 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
RS 2023-03551
Popis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Trzcianka w roku 2023

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Trzcianka
Národní registrační číslo: 7630011724
Poštovní adresa: ul. Ogrodowa 2
Obec: Trzcianka
Kód NUTS: PL411
PSČ: 64-980
Země: POL
Kontaktní osoba: Jakub Świątnicki
Hlavní adresa: www.trzcianka.pila.lasy.gov.pl
Elektronicky:
https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/11/2022 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.