Publications Office of the EU
Švédsko-Jönköping: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Jönköping: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy

  • Zveřejněno
    28/04/2017
  • Lhůta
    07/06/2017
  • Udělení zakázky
    22/06/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Jönköpings kommun
Místo plnění
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
10,200,000.00 SEK
Číslo nabídky
16/217
Popis

Jönköpings kommun (Beställaren) inbjuder anbudsgivare (Leverantör) att lämna anbud i enlighet med detta förfrågningsunderlag avseende skolresor, personalresor, studiebesök, aktivitetsresor och andra bussresor för kommunens enheter och skolor. Upphandlingen avser inte skolskjutsresor eller specialresor.
Avtalets värde, enligt statstik, under hela avtalstiden inkl. ev. förlängningsklausuler uppgår till ca 18 000 000 SEK exkl. moms. Värdet innebär en uppskattad volym och är endast ett riktvärde och några garanterade volymer lämnas inte.
Upphandlingen är uppdelad i 2 delar. Varje del utvärderas separat. Anbud kan lämnas på en eller båda delar.
Ramavtal kommer att tecknas med 6 leverantörer per del och som uppfyller kvalificeringskraven och har de lägsta priserna enligt angivna prisförfrågningar i kravspecifikationen.
Planerad avtalsstart är 1.7.2017.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkiwzdddc&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
10,200,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Trafikbolaget Carlstens i Bodafors Aktiebolag
Poštovní adresa: Box 23
Obec: Bodafors
PSČ: 571 06
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.