Publications Office of the EU
Švédsko-Värnamo: Stínící plachty - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Värnamo: Stínící plachty

  • Zveřejněno
    02/04/2021
  • Lhůta
    03/05/2021
  • Otevírání nabídek
    04/05/2021
  • Udělení zakázky
    24/06/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
VÄRNAMO KOMMUN
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE Sverige
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39522130 Stínící plachty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
484,864.00 SEK
Číslo nabídky
UHN.2021.23
Popis

Denna upphandling omfattar Värnamo kommuns löpande behov av rullgardiner, markiser, persienner, mörkläggningsgardiner och liknande produkter för solskydd, insynsskydd och mörkläggning med tillhörande montering och justering av levererade varor samt komplettering till, inklusive reparation och demontering av, beställarens nuvarande produkter.
Offererade produkter ska vara lämpliga för avsett ändamål i Värnamo kommuns verksamheter. Detta innefattar bland annat skolmiljö, omsorgsmiljö, kontorsmiljö och allmänna offentliga miljöer.
Upphandlingens maximala värde (takvolym) är beräknat till 4 MSEK.
Information gällande ESPD:
Det framgår när man lämnar anbudet i e-Avrop att man som anbudsgivare kan välja att bocka för/ur ESPD-formuläret. Det är en valmöjlighet och inte ett krav att bifoga ESPD

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-avrop.com/varnamo/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=58527
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/05/2021 00:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
484,864.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Primetex AB
Poštovní adresa: Industrivägen 59
Obec: Sävedalen
PSČ: 433 61
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.