Publications Office of the EU
Česká republika-České Budějovice: Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česká republika-České Budějovice: Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla

  • Oznámení výsledků
    16/05/2014
  • Zveřejněno
    21/11/2014
  • Lhůta
    17/02/2015
  • Otevírání nabídek
    17/02/2015
  • Udělení zakázky
    28/05/2015
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jihočeský kraj
Místo plnění
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66516100 Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
60,000,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
57,460,920.00 CZK
Číslo nabídky
OREG 61152/2014/pehr
Popis

Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/02/2015 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
60,000,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
57,460,920.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Poštovní adresa: Pobřežní 665/21
Obec: Praha 8
PSČ: 186 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.