Publications Office of the EU
Česko-Praha: Části lamp a svítidel - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Praha: Části lamp a svítidel

  • Zveřejněno
    27/06/2019
  • Lhůta
    11/09/2019
  • Udělení zakázky
    18/02/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hlavní město Praha
Místo plnění
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45316100 Instalace a montáž zařízení pro venkovní osvětlení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
65,788,300.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
23,370,878.00 CZK
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem veřejné zakázky je výměna stávajících výbojkových svítidel veřejného osvětlení na území Hl. m. Prahy za nová silniční LED svítidla. Svítidla budou osazena světelnými diodami s náhradní teplotou chromatičnosti Tcp ≤ 3000 K a indexem podání barev Ra ≥ 70. Minimální krytí svítidel IP66, minimální mechanická odolnost IK08. Svítidla budou osazena elektronickým předřadníkem DALI2 s funkcí konstantního světelného toku (CLO) a s funkcí autonomní regulace s možností nastavení provozního profilu. Svítidla musí umožňovat instalaci přímo na stožár i výložník o průměrech 40/60/76 mm. LED moduly i předřadníky musí být v případě poruchy vyměnitelné. Doba života LED L90B10 minimálně 100 000 hodin.
Svítidla budou vybavena standardizovanou paticí se záslepkou (příprava pro budoucí osazení komunikačního RF členu a a připojení svítidel do centrálního řídicího systému).
Svítidla musí splňovat požadavky stanovené v Technické specifikaci, která tvoří Přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderarena.cz/profily/HlavniMestoPraha
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
65,788,300.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
23,370,878.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Eltodo Osvětlení, s.r.o.
Poštovní adresa: Novodvorská 1010/14
Obec: Praha 4
PSČ: 142 01
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.