Publications Office of the EU
Německo-Bad Zwischenahn: Architektonické služby pro budovy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Bad Zwischenahn: Architektonické služby pro budovy

  • Zveřejněno
    08/06/2016
  • Lhůta
    04/07/2016
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Psychiatrieverbund Oldenburger Land gGmbH Karl-Jaspers-Klinik
Místo plnění
NUTS code: DE946 Ammerland
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE946 Ammerland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71221000 Architektonické služby pro budovy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
KJK 2020 - 05/16
Popis

Architektenleistungen für Bettenbaus Psychiatrie.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Psychiatrieverbund Oldenburger Land gGmbH Karl-Jaspers-Klinik
Poštovní adresa: Hermann-Ehlers-Straße 7
Obec: Bad Zwischenahn
Kód NUTS: DE946
PSČ: 26160
Země: DEU
Kontaktní osoba: Psychiatrieverbund Oldenburger Land gGmbH Karl-Jaspers-Klinik, Herr Roth, Herr Stoffel, Herr Lüerßen
Hlavní adresa: www.karl-jaspers-klinik.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.