Publications Office of the EU
Multi Service Provider (MSP) pronájem třetích stran 2026-2031 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Multi Service Provider (MSP) pronájem třetích stran 2026-2031

  • Zveřejněno
    01/07/2025
  • Lhůta
    18/08/2025
  • Otevírání nabídek
    18/08/2025
  • Udělení zakázky
    22/12/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Gemeente Capelle aan den IJssel
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79620000 Zabezpečování personálu včetně personálu na dobu určitou
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
140,000,000.00 EUR
Číslo nabídky
2025.004
Popis

Prostřednictvím této výzvy k podávání nabídek hodlá veřejný zadavatel uzavřít smlouvu s poskytovatelem služeb, který bude působit jako „poskytovatel více služeb“, aby byly otázky týkající se dočasné personální kapacity obcí Capelle aan den IJssel a IJsselgemeenten optimálně a zákonně zodpovězeny. Poskytovatel více služeb zajišťuje poskytování dočasných externích zaměstnanců v souladu s požadavky popsanými v zadávací dokumentaci. Tato smlouva nezahrnuje: 1. Zprostředkování u dočasných pracovníků; 2. Nábor a výběr úkolů. Veřejný zadavatel omezí celkový rozsah této zakázky (počáteční období včetně možností obnovení) na 140 000 000 EUR bez DPH. To znamená, že bez ohledu na dobu platnosti rámcové dohody bude její platnost automaticky ukončena, jakmile bude této částky dosaženo.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/384299
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/384299
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/08/2025 14:01
Způsob zadání zakázky
Bureaumarge geselecteerde kandidaten
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
140,000,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Yacht Inhouse Services B.V.
Poštovní adresa:
Obec: Diemen
PSČ: 1112TC
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.