Publications Office of the EU
Francie-Toulon: Kabely - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Toulon: Kabely

  • Zveřejněno
    30/04/2015
  • Lhůta
    07/07/2015
  • Udělení zakázky
    25/03/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Mindef/EMA/Dcsca/Cescof/antenne navale
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44321000 Kabely
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
SECNAUT 15 033 - CANDIDATURE
Popis

Ce marché a pour objet la confection de câbles et élingues acier au profit du Ministère de la défense.
Le présent projet de marché est soumis à la procédure de l'appel d'offres restreint conformément aux dispositions des articles 201-i 2°, 33 et 238 à 242 du code des marchés publics.
En application de l'article 251 du code des marchés publics, il s'agit d'un marché à bons de commande.
En application de l'article 247 du code des marchés publics, le marché, pouvant présenter des aléas techniques importants, comportera une part provisionnelle de prestations.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Mindef/EMA/DCSCA/Cescof/antenne navale du Cescof
Poštovní adresa: BCRM de Toulon, antenne navale du Cescof (Cescof/an) — BP 72 — marchés publics
Obec: Toulon Cedex 9
PSČ: 83800
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: Berra Marine Service
Poštovní adresa: 8 rue du Colonel Berthaud
Obec: Brest
PSČ: 29200
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.