Publications Office of the EU
Rumunsko-Constanta: Zlepšování vybavení lodí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-Constanta: Zlepšování vybavení lodí

  • Zveřejněno
    23/09/2016
  • Lhůta
    24/10/2016
  • Udělení zakázky
    16/11/2016
  • Otevírání nabídek
    17/11/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Agentia Romana de Salvare a Vietii Omenesti pe Mare
Místo plnění
NUTS code: RO223 Constanţa
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50245000 Zlepšování vybavení lodí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,250,900.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,249,900.00 RON
Číslo nabídky
x
Popis

Servicii suplimentare de Modernizare si retehnologizare a remorcherului maritim multifunctional cu clasa de gheata „Hercules”, conform caietului de sarcini.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/11/2016 18:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,250,900.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
2,249,900.00 RON
Přidělení zakázky
Úřední název: Alteea SA
Poštovní adresa: Parcela nr. 2, Platforma de beton (nord-est cladire Bursa Noua, Port Constanta)
Obec: Constanta
PSČ: 900900
Země: ROU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.