Publications Office of the EU
Itálie-Livorno: Pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Livorno: Pojištění

  • Zveřejněno
    07/05/2014
  • Lhůta
    18/06/2014
  • Otevírání nabídek
    19/06/2014
  • Udělení zakázky
    16/07/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Comune di Livorno
Místo plnění
NUTS code: ITI16 Livorno
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
352,995.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
352,995.00 EUR
Číslo nabídky
Codice CIG 5732525547
Popis

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
19/06/2014 09:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
352,995.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
352,995.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AON SpA
Poštovní adresa: Via Andrea Ponti 8/10
Obec: Milano
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.