Publications Office of the EU
Francie-Sablé-sur-Sarthe: Materiály pro údržbu silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Sablé-sur-Sarthe: Materiály pro údržbu silnic

  • Zveřejněno
    04/02/2020
  • Lhůta
    02/03/2020
  • Otevírání nabídek
    02/03/2020
  • Udělení zakázky
    27/05/2020
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Communauté de communes de Sablé
Místo plnění
NUTS code: FRG04 Sarthe
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG04 Sarthe
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44113900 Materiály pro údržbu silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,800,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,800,000.00 EUR
Číslo nabídky
20Cdc003
Popis

Fournitures concernées par le marché:
— émulsion cationique à rupture rapide à 69 %;
— enrobé à froid stockable 0/6 noir en vrac en camion de 15 t 0/8 noir en seaux de 25 kg par palette de 1 t 0/4 noir en seaux de 25 kg par palette de 1 t 0/4 rouge en seaux de 25 kg par palette de 1 t;
— grave émulsion 0/10 stockable cinq jours.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
02/03/2020 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,800,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,800,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Colas Centre Ouest — agence du Mans
Poštovní adresa:
Obec: Champagne
PSČ: 72470
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.