Publications Office of the EU
Německo-Pegnitz: Úklid kanceláří, škol a čištění kancelářských strojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Pegnitz: Úklid kanceláří, škol a čištění kancelářských strojů

  • Zveřejněno
    21/03/2023
  • Lhůta
    04/05/2023
  • Otevírání nabídek
    04/05/2023
  • Udělení zakázky
    07/08/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Freistaat Bayern vertreten durch das Gymnasium Pegnitz
Místo plnění
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90919000 Úklid kanceláří, škol a čištění kancelářských strojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
839,283.19 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
892,356.74 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
LAS-2.3-0212-5/2
Popis

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigung für das Gymnasium Pegnitz

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/3fd08cc7-28c4-47bd-abed-f97ca2af517a
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/05/2023 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.