Publications Office of the EU
PL-Łomża: Pojištění pro případ požáru - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łomża: Pojištění pro případ požáru

  • Zveřejněno
    01/04/2011
  • Lhůta
    10/05/2011
  • Otevírání nabídek
    10/05/2011
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: PL842 Łomżyński
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66515100 Pojištění pro případ požáru
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
ZP.2710.1.2011
Popis

Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Miasta Łomża wraz z jednostkami organizacyjnymi. Przedmiot zamówienia podlega podziałowi na n/w części:
1. Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Miasta Łomża wraz z jednostkami organizacyjnymi;
2. Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych posiadanych przez Miasto Łomża;
3. Ubezpieczenie jachtów i łodzi jednostek organizacyjnych Miasta Łomża wraz z wyposażeniem i osprzętem.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załącznikach do SIWZ.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/05/2011 11:15
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.