Publications Office of the EU
Španělsko-Santiago de Compostela: Motorová vozidla pro přepravu méně než 10 lidí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Santiago de Compostela: Motorová vozidla pro přepravu méně než 10 lidí

  • Zveřejněno
    30/09/2017
  • Lhůta
    06/11/2017
  • Otevírání nabídek
    16/11/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Místo plnění
NUTS code: ES11 Galicia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES11 Galicia
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
34115200 Motorová vozidla pro přepravu méně než 10 lidí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
495,800.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
AB-ADOS-17-007
Popis

Suministro de dos unidades móviles para la Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos (ADOS).

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Národní registrační číslo: Q1500413H
Poštovní adresa: av. Monte da Condesa, s/n
Obec: Santiago de Compostela
Kód NUTS: ES11
PSČ: 15705
Země: ESP
Hlavní adresa: http://ctg.sergas.es/Paxinas/web.aspx
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/11/2017 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
495,800.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.