Publications Office of the EU
Švédsko-Kalmar Växjö: Vyšší vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Kalmar Växjö: Vyšší vzdělávání

  • Zveřejněno
    18/06/2021
  • Lhůta
    20/08/2021
  • Otevírání nabídek
    23/08/2021
  • Udělení zakázky
    25/08/2021
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Linnéuniversitetet
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SE21 Småland med öarna
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80300000 Vyšší vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
10,000,000.00 SEK
Číslo nabídky
2021/2542-2.1.6.
Popis

Upphandling av ramavtal, juridisk utbildning inom handelsrätt och arbetsrätt

Metoda podání
Elektronicky:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afipszqphr&GoTo=Tender
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/08/2021 00:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
10,000,000.00 SEK
Přidělení zakázky
Úřední název: Arbetsrätt & HR Lena Björkqvist AB
Poštovní adresa: Fredsgatan 20
Obec: VÄXJÖ
PSČ: 35240
Země: SWE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.