Publications Office of the EU
ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Příprava dokumentace v rámci úkolu ECO Synergy Gdańsk - Instrument ELENA. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Příprava dokumentace v rámci úkolu ECO Synergy Gdańsk - Instrument ELENA.

  • Zveřejněno
    06/05/2024
  • Lhůta
    07/06/2024
  • Zrušeno
    11/06/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Gdańskie Nieruchomości
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL634 Gdański
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71220000 Architektonická řešení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
TZ.250.45.2024.DPF
Popis

1.Předmětem objednávky je: a) vypracování pěti samostatných dokumentací víceodvětvového návrhu a odhadů nákladů na tepelnou modernizaci (včetně izolace), renovaci (renovace) a rekonstrukci s realizací návrhu stavebního zařízení pro stavební zařízení nacházející se v Gdaňsku na adrese: - ul. Kwietnej 29, pozemek č. 156/10, registrační plocha 010, - ul. Kwietnej 38, pozemek č. 175, 157/8 katastrální území 010, - ul. Kwietnej 40, pozemek č. 176/2, registrační plocha 010, - ul. Kwietnej 41, pozemek č. 177 a 176/2, registrační plocha 010, - ul. Kwietnej 41A, pozemek č. 177 a 178/2, registrační oblast 010, b) získání správních rozhodnutí pro provádění stavebních prací od příslušného architektonického a stavebního správního orgánu, které veřejnému zadavateli umožní zahájit stavební práce, c) provedení jednorázové aktualizace odhadů nákladů investora; d) výkon autorského dozoru v rozsahu: - zjištění v průběhu provádění stavebních prací, že realizace je v souladu s projektem, - souhlas s možností zavedení alternativních řešení k řešením stanoveným v projektu a oznámeným správcem stavby nebo inspektorem dozoru investora a v souladu s uzavřenou smlouvou. 2.Podrobnosti jsou popsány v bodě 3 zadávacích podmínek.

Metoda podání
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/06/2024 13:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Váha (procenta, přesně) : 15
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Váha (procenta, přesně) : 15
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Váha (procenta, přesně) : 10
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.