Publications Office of the EU
RO-Iasi: Veterinární služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Veterinární služby

  • Zveřejněno
    03/05/2011
  • Lhůta
    09/06/2011
  • Otevírání nabídek
    09/06/2011
  • Udělení zakázky
    21/09/2011
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: RO213 Iaşi
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85200000 Veterinární služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,819,041.10 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,762,667.93 RON
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
11
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/06/2011 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.