Publications Office of the EU
B-Antverpy: Hydrografické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

B-Antverpy: Hydrografické služby

  • Udělení zakázky
    06/01/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71354400 Hydrografické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
999,854.46
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
502,392.00 EUR
Číslo nabídky
Maritieme Toegang-16EF/2010/20: Uitvoeren van hydrografische metingen in de Westerschelde-F03_0
Popis

Uitvoeren van hydrografische metingen in de Westerschelde.
Deze opdracht heeft tot doel:
— het uitvoeren van hydrografische peilingen in de Westerschelde. De peilingen zullen voornamelijk gebeuren ten behoeve van de monitoring van de plaatrandbestortingen,
— het verwerken van deze metingen tot digitale data, peilplannen, verschilkaarten en volumebepalingen.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
999,854.46
Konečná hodnota zakázky
502,392.00 EUR
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.