Publications Office of the EU
Švýcarsko-Curych: Stavební úpravy zařízení sociální péče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švýcarsko-Curych: Stavební úpravy zařízení sociální péče

  • Zveřejněno
    24/12/2021
  • Lhůta
    21/02/2022
  • Otevírání nabídek
    22/02/2022
  • Udělení zakázky
    13/04/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Hochbauamt / Baubereich A
Místo plnění
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Sídlo kupujícího
NUTS code: CH0 Schweiz/Suisse/Svizzera
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45215200 Stavební úpravy zařízení sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
117,081.60 CHF
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

KSSA, Kantonales Sozialamt Zürich, Wohnheim Tilia, Gesamterneuerung, Gebäude 86/88, 8462 Rheinau

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Hochbauamt Kanton Zürich
Poštovní adresa: Stampfenbachstrasse 110, Postfach
Obec: Zürich
Kód NUTS: CH0
PSČ: 8090
Země: CHE
Hlavní adresa: https://www.simap.ch
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
22/02/2022 23:59
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
117,081.60 CHF
Přidělení zakázky
Úřední název: Schenker Storen AG Zweigniederlassung Region Zürich
Poštovní adresa: Unterrohrstrasse 5
Obec: Schlieren
PSČ: 8952
Země: CHE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.