Publications Office of the EU
Francie-La Garenne-Colombes: Přemisťování zeminy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-La Garenne-Colombes: Přemisťování zeminy

  • Zveřejněno
    31/10/2012
  • Lhůta
    05/12/2012
  • Otevírání nabídek
    06/12/2012
  • Udělení zakázky
    12/03/2013
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ville de La Garenne Colombes
Místo plnění
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45112500 Přemisťování zeminy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,014,404.67 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
AOO/2012/07
Popis

Aménagement qualitatif de rues, parvis de la salle de spectacles et de l'école René Guest. Le marché est constitué de 3 lots, comprenant une tranche ferme et 3 tranches conditionnelles.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Mairie de La Garenne Colombes
Poštovní adresa: 68 boulevard de la République
Obec: La Garenne Colombes
PSČ: 92250
Země: FRA
Kontaktní osoba: Service des marchés publics
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/12/2012 09:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.