Publications Office of the EU
Francie-La Roche-sur-Yon: Architektonické služby pro budovy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-La Roche-sur-Yon: Architektonické služby pro budovy

  • Zveřejněno
    17/11/2018
  • Lhůta
    16/01/2019
  • Otevírání nabídek
    16/01/2019
  • Udělení zakázky
    03/05/2019
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Vendée Habitat — OPH de Vendée
Místo plnění
NUTS code: FRG05 Vendée
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG05 Vendée
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71221000 Architektonické služby pro budovy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,200,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
576,000.00 EUR
Číslo nabídky
JUR 1366.01
Popis

Marché de maîtrise d'œuvre concernant la réhabilitation de 554 logements collectifs et des parties communes des bâtiments a, b, c, e, f, g, h, j, k, l, m, n dans le cadre du Programme de renouvellement urbain d'intérêt régional (PRIR) de la Vigne aux Roses à La Roche-sur-Yon.

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.vendeehabitat.fr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/01/2019 11:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,200,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
576,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Armoen
Poštovní adresa: 39 rue de la Villeneuve La Découverte — Bât. 1 Pen Men
Obec: Lorient
PSČ: 56100
Země: FRA

Úřední název: Latitude
Poštovní adresa: 15 avenue du 41 RI
Obec: Rennes
PSČ: 35000
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.