Publications Office of the EU
Bulharsko-Blagoevgrad: Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Bulharsko-Blagoevgrad: Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění

  • Udělení zakázky
    24/08/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД
Místo plnění
NUTS code: BG413 Благоевград
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG413 Благоевград
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45232151 Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
556,998.14
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
556,600.02 BGN
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Rekonstrukce vodovodních a kanalizačních sítí a rozvoj ulice Zahari Stoyanov

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
556,998.14
Konečná hodnota zakázky
556,600.02 BGN
Přidělení zakázky
Úřední název: БМ-ГРУП-ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Poštovní adresa: ж.ж. Лозенец, ул. Червена стена №1, вх.2, ет.5, ат.9
Obec: гр. София
PSČ: 1421
Země: BGR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.