Publications Office of the EU
Kodolmedicīnas preparāta 223-Ra dihlorīds (Xofigo) piegāde - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kodolmedicīnas preparāta 223-Ra dihlorīds (Xofigo) piegāde

  • Oznámení výsledků
    11/03/2025
  • Odhad zveřejnění
    26/03/2025
  • Zveřejněno
    15/05/2025
  • Lhůta
    16/06/2025
  • Otevírání nabídek
    16/06/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV006 Rīga
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
RAKUS2025/20K_1
Popis

Kodolmedicīnas preparāta 223-Ra dihlorīds (Xofigo) piegāde

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147207
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147207
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/06/2025 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Cena
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.