Publications Office of the EU
Česko-České Budějovice: Stavební úpravy pro komunikace - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-České Budějovice: Stavební úpravy pro komunikace

  • Zveřejněno
    29/04/2022
  • Lhůta
    27/05/2022
  • Otevírání nabídek
    27/05/2022
  • Udělení zakázky
    27/07/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Jihočeský kraj
Místo plnění
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233100 Stavební úpravy pro komunikace
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
412,149,196.31 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
346,087,274.69 CZK
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
7
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Předmětem této veřejné zakázky je oprava a modernizace 21 úseků komunikací II. a III. třídy v sedmi okresech Jihočeského kraje. Celková délka těchto komunikací je 65,098 km.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/516294
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
27/05/2022 09:05
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.