Publications Office of the EU
Nákup smluv o zdravotním pojištění pro zaměstnance obce Cēsis - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Nákup smluv o zdravotním pojištění pro zaměstnance obce Cēsis

  • Zveřejněno
    09/09/2025
  • Lhůta
    06/10/2025
  • Otevírání nabídek
    06/10/2025
  • Udělení zakázky
    02/12/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Cēsu novada pašvaldība
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV008 Vidzeme
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66512200 Nemocenské pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,224,000.00 EUR
Číslo nabídky
CNP2025/55
Popis

Nákup smluv o zdravotním pojištění pro zaměstnance obce Cēsis

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/149079
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/149079
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
06/10/2025 13:00
Způsob zadání zakázky
Apdrošināšanas prēmija
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,224,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: AAS "BTA Baltic Insurance Company"
Poštovní adresa:
Obec: Rīga
PSČ: LV-1013
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.