Publications Office of the EU
Norsko-Oslo: Instalace a montáž chladících zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Norsko-Oslo: Instalace a montáž chladících zařízení

  • Zveřejněno
    05/05/2017
  • Lhůta
    16/06/2017
  • Otevírání nabídek
    16/06/2017
  • Udělení zakázky
    05/07/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Statens vegvesen
Místo plnění
NUTS code: NO Norge
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO Norge
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45331230 Instalace a montáž chladících zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,500,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,300,000.00 NOK
Číslo nabídky
17/60399
Popis

There are several ICT rooms and ICT technical rooms with cooling that no longer functions satisfactory in the Norwegian Public Roads Administration's premises in Brynsengfaret 6, which are to be replaced with modern and more energy friendly technology that automatically regulates the cooling.
There is a need for a higher degree of security when notifying errors.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Statens vegvesen
Národní registrační číslo: 971 032 081
Poštovní adresa: Postboks 8142 Dep
Obec: Oslo
Kód NUTS: NO
PSČ: 0033
Země: NOR
Kontaktní osoba: Leif Oddbjørn Møller
Hlavní adresa: www.vegvesen.no
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=185868&B=VEGVESEN
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
16/06/2017 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,500,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
1,300,000.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: Itek AS
Poštovní adresa: Havnegata 1
Obec: Lillesand
PSČ: 4790
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.