Publications Office of the EU
Uzamykací služba - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Uzamykací služba

  • Zveřejněno
    24/04/2024
  • Lhůta
    24/05/2024
  • Otevírání nabídek
    24/05/2024
  • Udělení zakázky
    17/06/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Syddansk Universitet
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DK031 Fyn
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
98395000 Zámečnické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,600,000.00 DKK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
123456
Popis

Nabídkové řízení se týká rámcové dohody o poskytování služeb zamykání: každodenních úkonů zamykání, jako je oprava/výměna zámkových skříní, překódování a výměna vložek zámků, reakce na nouzové zamykání, kdy musí být např. otevřen zámek, jakož i nákup klíčů a systémů kontroly přístupu atd. Zamykání/bezpečnostní práce; Poradenství, projektové řízení a dokumentace.Nákup uzamykacího servisu na základě uzavřené rámcové smlouvy obvykle provádí technická zkušebna.

Metoda podání
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/05/2024 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Sortimentsbredde - B-sortiment
Odhadovaná hodnota
5,600,000.00 DKK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: TPA solutions ApS
Poštovní adresa:
Obec: Ringsted
PSČ: 4100
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.