Publications Office of the EU
Švédsko-Nacka: Odstraňování kalů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švédsko-Nacka: Odstraňování kalů

  • Zveřejněno
    06/06/2015
  • Lhůta
    29/06/2015
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90513600 Odstraňování kalů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,000,000.00 SEK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
25835
Popis

Upphandlingen omfattar slamsugning och spolning av ledningsnät och brunnar etc. i Nacka kommun. I uppdraget ingår både fastpris-uppdrag och uppdrag på löpande räkning. Uppdragen kan också vara av akut karaktär.
Upphandlingen ska resultera i ett ramavtal med en leverantör. Avtalstid 2 + 2 + 2 år.
Värdet av ramavtalet beräknas till ca 1,5 MSEK/år. Nacka kommun garanterar dock inga volymer men kommunens behov av slamsugning och spolning kommer att avropas från den vinnande anbudsgivaren.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
9,000,000.00 SEK
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.