Publications Office of the EU
Maintenance de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et prestations associées - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maintenance de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et prestations associées

  • Udělení zakázky
    03/09/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ASSISTANCE PUBLIQUE HOPITAUX DE PARIS (AP-HP)
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,318,281.00 EUR
Číslo nabídky
25-38_IT
Popis

Le présent marché a pour objet la maintenance corrective, évolutive et règlementaire de la solution EASYDORE pour la gestion administrative et financière des projets de recherche AP-HP et les prestations associées.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Prix de l'offre
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,318,281.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SIGMA INFORMATIQUE
Poštovní adresa:
Obec: LA CHAPELLE-SUR-ERDRE
PSČ: 44240
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.