Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Bristol: Stavební poradenství - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Bristol: Stavební poradenství

  • Zveřejněno
    29/12/2016
  • Lhůta
    30/03/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
University of Bristol
Místo plnění
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Sídlo kupujícího
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71315200 Stavební poradenství
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
75,000,000.00 GBP
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
5
Číslo nabídky
2016/S 251-462865
Popis

This is a call for competition by University of Bristol (‘the University’) for the appointment of a Design Team, these are to include: Project Management, Cost Management, Civil and Structural Engineering, Architectural Design Services, Engineering Design Services for Mechanical and Electrical Installations.
The estimated total project costs including all works and consultant fees are 75 000 000 GBP. Interested economic operators shall advise the University of their interest in the contract(s) by email tostuart.dent@provelio.com no later than 27.1.2017 at 17:00 GMT. The University will simultaneously and inwriting ask all economic operators which express an interest by the deadline to confirm their continuing interest. These economic operators will be invited to submit a Supplier Questionnaire.
The anticipated time-frame for the delivery of the services shall be up to 60 months, commencing in Spring /Summer 2017. There will be no further call for competition for these opportunities.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: University of Bristol
Poštovní adresa: c/o Provelio Ltd, The Meeting House, Lewins Mead
Obec: Bristol
Kód NUTS: UKK11
PSČ: BS1 2NN
Země: GBR
Kontaktní osoba: Stuart Dent
Hlavní adresa: www.bristol.ac.uk
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.