Publications Office of the EU
D-Lahr: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Lahr: Elektrická energie

  • Udělení zakázky
    27/08/2012
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: DE134 Ortenaukreis
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
5,734,545.20
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

— Lieferung elektrischer Energie ab 1.1.2013 - 31.12.2014 - zweimalige Verlängerungsoption für je 1 Jahr - jährlicher Gesamtverbrauch: ca. 6 900 000 kWh - 269 Abnahmestellen - 100 % Ökostrom aus Anlagen nicht älter als 6 Jahre zum jeweiligen Beginn des Lieferjahres - Preisbildung mit Bindung an die EEX in 3 Tranchen pro Lieferjahr.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
5,734,545.20
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: LichtBlick AG
Poštovní adresa: Zirkusweg 6
Obec: Hamburg
PSČ: 20359
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.