Publications Office of the EU
Finsko-Kuopio: Dýchací přístroje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Finsko-Kuopio: Dýchací přístroje

  • Zveřejněno
    18/03/2017
  • Lhůta
    17/04/2017
  • Otevírání nabídek
    17/04/2017
  • Udělení zakázky
    29/05/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
IS-Hankinta Oy
Místo plnění
NUTS code: FI1D Pohjois- ja Itä-Suomi
Sídlo kupujícího
NUTS code: FI1D2 Pohjois-Savo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
44611200 Dýchací přístroje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,400,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

IS-Hankinta Oy pyysi tarjouksia Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin / Kuopion yliopistollisen sairaalan, Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä, Ylä-Savon SOTE:n ja Varkauden kaupungin sosiaali- ja terveyspalveluiden apuvälineyksikköjen puolesta kotikäyttöön soveltuvista uniapnean hoitoon tarkoitetuista CPAP-laitteista. Hankintakausi on 1.5.2017 – 30.11.2019 + 2 optiovuotta.

Metoda podání
Elektronicky:
https://tarjouspalvelu.fi/ishankinta?id=88513&tpk=d5f2d204-2b48-472a-ae73-2b37e7164d82
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/04/2017 10:00
Kupující
Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
Varkauden kaupunki
Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä
Siun sote- Pohjois-Karjalan sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä
Pohjois-Savon sairaanhoitopiirin kuntayhtymä
Ylä-Savon SOTE kuntayhtymä
Itä-Suomen huoltopalvelut liikelaitoskuntayhtymä
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
1,400,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: ResMed Finland Oy
Poštovní adresa:
Obec: Espoo
PSČ:
Země: FIN
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.