Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Opravy, údržba a služby související s lodní dopravou a jiným zařízením - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Španělsko-Madrid: Opravy, údržba a služby související s lodní dopravou a jiným zařízením

  • Zveřejněno
    13/12/2018
  • Lhůta
    16/01/2019
  • Otevírání nabídek
    23/01/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50240000 Opravy, údržba a služby související s lodní dopravou a jiným zařízením
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
835,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
3
Číslo nabídky
EM18-567
Popis

Mantenimiento preventivo y correctivo de los equipos de puente.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Národní registrační číslo: Q2867021D
Poštovní adresa: C/ Fruela, 3
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28011
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Hlavní adresa: http://www.salvamentomaritimo.es/sm/conocenos/contratacion/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/01/2019 10:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.