Publications Office of the EU
Bulharsko-Lovech: Elektrická energie - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Lovech: Elektrická energie

  • Zveřejněno
    06/08/2021
  • Lhůta
    03/09/2021
  • Zrušeno
    10/12/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
В И К АД
Místo plnění
NUTS code: BG315 Ловеч
Sídlo kupujícího
NUTS code: BG315 Ловеч
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
09310000 Elektrická energie
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,533,482.00 BGN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Обхватът на поръчката включва доставка на нетна активна електрическа енергия общо за – 124 бр. обекта, както следва:
- доставка на нетна активна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група за обектите на Възложителя, присъединени на ниво ниско напрежение, които са с инсталирани електромери за почасово отчитане (ИЕПО) на електрическата енергия - 31 бр. обекти, описани в Списък № 1 към Техническата спецификация;
- доставка на нетна електрическа енергия от изпълнител, координатор на стандартна балансираща група по стандартизиран товаров профил (СТП) и заплащане на услугите за достъп до електропреносната и електроразпределителна мрежа, пренос на електрическата енергия през електропреносната и електроразпределителна мрежа за 93 бр. обекти на Възложителя, присъединени на ниво ниско напрежение с инсталирани електромери без почасово отчитане на електрическа енергия, описани в Списък № 2 към Техническата спецификация;

Metoda podání
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/149097
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/09/2021 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,533,482.00 BGN
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.