Publications Office of the EU
Chorvatsko-Záhřeb: Pomocné služby pro železniční dopravu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorvatsko-Záhřeb: Pomocné služby pro železniční dopravu

  • Zveřejněno
    04/03/2022
  • Lhůta
    05/04/2022
  • Otevírání nabídek
    05/04/2022
  • Udělení zakázky
    01/07/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
HŽ Infrastruktura d.o.o.
Místo plnění
NUTS code: HR Hrvatska
Sídlo kupujícího
NUTS code: HR Hrvatska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
63711000 Pomocné služby pro železniční dopravu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
12,000,000.00 HRK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
13,369,158.56 HRK
Číslo nabídky
4E52/22/MRa
Popis

Usluga rada pomoćnog vlaka

Metoda podání
Elektronicky:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/04/2022 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
12,000,000.00 HRK
Konečná hodnota zakázky
13,369,158.56 HRK
Přidělení zakázky
Úřední název: Tehnički servisi željezničkih vozila d.o.o.
Poštovní adresa: Strojarska cesta 13
Obec: Zagreb
PSČ: 10000
Země: HRV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.