Publications Office of the EU
Německo-Koblenz: Generátorové jednotky - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Koblenz: Generátorové jednotky

  • Zveřejněno
    16/10/2020
  • Lhůta
    12/11/2020
  • Udělení zakázky
    15/02/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Místo plnění
NUTS code: DE94C Leer
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
31122000 Generátorové jednotky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
165,280.00 EUR
Počet částí
3
Číslo nabídky
6001954959-BAAINBw E2.3X
Popis

6001954959-BAAINBw E2.3X.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr – E1.3 – Angebotssammelstelle
Poštovní adresa: Ferdinand-Sauerbruch-Straße 1
Obec: Koblenz
PSČ: 56073
Země: DEU
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.