Publications Office of the EU
Nizozemsko-Amsterdam: Prodejní automaty na nápoje - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nizozemsko-Amsterdam: Prodejní automaty na nápoje

  • Zveřejněno
    04/02/2019
  • Lhůta
    13/03/2019
  • Otevírání nabídek
    13/03/2019
  • Udělení zakázky
    10/09/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Academisch Medisch Centrum
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
42968100 Prodejní automaty na nápoje
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
927,522.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
903,669.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Dit is een gezamenlijke aanbesteding van de hierna genoemde UMC's. De aanbesteding betreft een dienst van koude- en warme drankvoorzieningen. De deelnemende Universitair Medische Centra zijn:
— Amsterdam UMC, locatie Academisch Medisch Centrum,
— Amsterdam UMC, locatie VU medisch centrum.
Amsterdam UMC, locatie AMC, is penvoerder en derhalve in beginsel single point of contact voor belangstellenden en inschrijvers.
Doel van de opdracht: zie doelstellingen in de gunningsleidraad. Instructies 'digitaal aanbieden' in Negometrix.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Academisch Medisch Centrum
Národní registrační číslo: 40531300 0000
Poštovní adresa: Meibergdreef 9
Obec: Amsterdam
Kód NUTS: NL
PSČ: 1105 AZ
Země: NLD
Kontaktní osoba: Ahmed Moustapha
Hlavní adresa: http://www.amc.nl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/03/2019 15:00
Kupující
VU Medisch Centrum
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
927,522.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
903,669.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Selecta Netherlands bv
Poštovní adresa: Calandstraat 41
Obec: Dordrecht
PSČ: 3316 EA
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.